Wczytywanie strony

Wypożyczalnia aut Gorlice

wypożyczalnia samochodów gorlice Wypożyczalnia samochodów Carsprint – tanio, szybko i wygodnie Wyruszają Państwo w podróż służbową/turystyczną do Tarnowa, Krakowa lub Rzeszowa? Jeżeli tak, wypożyczalnia aut Carsprint posiada ofertę, która usprawni poruszanie się w miejscu docelowym, gwarantując auto - bez limitu kilometrów czy dodatkowych opłat za użytkowanie. Oferujemy wynajem aut dla Klientów z Tarnowa, Krakowa i Rzeszowa. W naszej ofercie znajduje się wiele samochodów osobowych o różnej wielkości i przeznaczeniu – posiadamy auta marki Audi, BMW, Renault, Hyundai, VW i wiele więcej.

Kiedy warto wypożyczyć auto?
Jeżeli przyjeżdżają Państwo pociągiem lub autobusem do Krakowa lub Rzeszowa bądź też przylatują Państwo na lotnisko Balice (Kraków) lub Jasionka (Rzeszów), warto zadbać o transport, który nie będzie Państwa ograniczał. W odróżnieniu od taksówek czy transportu publicznego, wypożyczone auto należy do Państwa, gwarantując sprawne poruszanie się w nowym miejscu. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, zarówno dla osób przybywających do Krakowa lub Rzeszowa w celach służbowych, jak i rekreacyjnych. Wypożyczone auto posiada wszelkie ubezpieczenia, jest w pełni sprawne i gotowe do eksploatacji. Wypożyczalnia Carsprint doskonale wie, jak ważne są jasne i przejrzyste warunki wynajmu, dlatego każdy, kto zdecyduje się na współpracę z nami ma gwarancję przejrzystej umowy, braku dziennego limitu kilometrów oraz dodatkowych opłat za użytkowanie. W razie potrzeby, do wypożyczanego auta możemy zainstalować fotelik dla dziecka.

Oferta wypożyczalni samochodów Carsprint
Wypożyczalnia samochodów Gorlice to opcja transportowa dla każdego, kto w określonym czasie potrzebuje własnego środka transportu. Klientom firmowym i prywatnym oferujemy preferencyjne warunki najmu aut. Wypożyczalnia Carsprint znana jest z profesjonalizmu oraz jasnych warunków – każdy Klient otrzymuje umowę pozbawioną jakichkolwiek kruczków prawnych. Nie doliczamy dodatkowych opłat, nie narzucamy limitu kilometrowego. Oferujemy niską kaucję oraz dodatkowe wyposażenie aut. Nasza flota to mnóstwo samochodów osobowych różnej wielkości – oferujemy auta typu kombi, sedan, hatchback, van – na pewno znajdą Państwo samochód odpowiadający potrzebom. Dbamy o stan mechaniczny i wizualny naszych pojazdów, każde auto ma ważny przegląd oraz ubezpieczenie. Prócz bogatej oferty i preferencyjnych warunków współpracy, w wypożyczalni Carsprint mają Państwo okazję wypożyczyć auto na dogodnych warunkach cenowych. Czym dłuży okres najmu, tym oferta będzie korzystniejsza! Oferujemy również bezpłatne podstawienie auta w wybrane miejsce (dotyczy również odbioru auta). Zainteresowanych wynajmem aut na korzystnych warunkach zapraszamy już teraz do sprawdzenia oferty wypożyczalni Carsprint z Tarnowa!

Skontaktuj się z nami

  • Eurocar s.c
  • ul.Szkotnik 37, 33-100 Tarnów
  • 510 119 171
  • kontakt@automp.pl
  • Pon-Pt 8-17, Sob 9-13