Wczytywanie strony

Wypożyczalnia aut Jasło

wypożyczalnia samochodów jasło Wyruszając w podróż służbową czy też planując wyjazd rekreacyjny z pewnością spotykają się Państwo z problemem poruszania się w miejscu docelowym. Nie zawsze komunikacja publiczna to wygodny sposób transportu (tym bardziej, gdy wyjazd organizowany jest dla rodziny czy też prezesa dużej firmy). Taksówki to wygodniejsza opcja, jednak nadal bardzo droga i mocno ograniczająca.

Będąc świadomym problemu transportowego dla turystów i przedsiębiorców, stworzyliśmy wypożyczalnię aut Carsprint – oferujemy bogatą ofertę aut osobowych, które są gotowe, aby pomagać Państwu w transporcie na terenie Tarnowa, Krakowa i Rzeszowa. Flota aut wypożyczalni jest duża, zadbaliśmy o różnorodność oraz wygodę naszych Klientów. W ofercie posiadamy auta osobowe typu kombi, van, hatchback czy sedan. Oferujemy auta marek: Audi, BMW, VW, Renault i wiele innych. Bogata oferta i preferencyjne warunki najmu stanowią najlepszą alternatywę dla komunikacji publicznej czy taksówek – zapraszamy do samodzielnego sprawdzenia oferty na naszej stronie!

Wypożyczalnia aut – oferta
Od wielu lat oferujemy wynajem aut dla naszych Klientów. Każdy, kto potrzebuje samochodu na określony czas może się do nas zgłosić. Obsługujemy Klientów z Tarnowa, Krakowa i Rzeszowa. Wypożyczalnia samochodów Jasło to gotowa oferta, która jest nie tylko atrakcyjna cenowo, ale również oferuje duży wybór różnego rodzaju pojazdów. Brak kruczków w umowie, jasne warunki najmu, brak limitu kilometrów i preferencyjne ceny, które zmniejszają się wraz z dłuższym okresem najmu – oferta idealna dla tych, którzy potrzebują auta! Dbamy również o wygodę naszych Klientów. Wystarczy zamówić u nas auto i określić miejsce odbioru, a my zajmiemy się resztą. Bezpłatnie podstawimy wypożyczany samochód w wybrane miejsce i zajmiemy się jego odbiorem. Dla Klientów, którzy będą podróżować z dziećmi przygotowaliśmy możliwość zamówienia auta wyposażonego w fotelik lub podstawkę. Nie ma problemu z darmowym podstawieniem wypożyczonego auta na parking przy lotnisku Balice (Kraków) czy Jasionka (Rzeszów). Wypożyczalnia aut Carsprint kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo, dlatego dbamy o naszą flotę aut. Każdy samochód jest gotowy do eksploatacji, ma aktualne badania techniczne i pełne ubezpieczenie. Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do odwiedzenia strony wypożyczalni aut Carsprint – tam znajduje się pełen opis naszej działalności a także flota aut, ceny wynajmu i kontakt. Wybrany samochód mogą Państwo wypożyczyć telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na stronie – wygodnie, tanio i szybko!

Skontaktuj się z nami

  • Eurocar s.c
  • ul.Szkotnik 37, 33-100 Tarnów
  • 510 119 171
  • kontakt@automp.pl
  • Pon-Pt 8-17, Sob 9-13